यी हुन् कांग्रेसका ३२ जिल्लाका कमाण्डर

4 महिना अगाडी

काठमाण्डौं, कार्तिक ५ /पहिलो चरणको निर्वाचनमा नेपाली कांग्रेसले  उमेदवारी वनाए पछि भाग लिन आईतवार उमेदवारी दर्ता गरेका छन् । अन्त्यन्तै उत्साहका साथ विभिन्न जिल्ला निर्वाचनको कार्यालयाम पुगेका उमेदवारहरुले आफनो सयौ कार्यकर्ताका साथ उमेदवारी दर्ता गराएका छन् । 

नेपाली कांग्रेस खोटाङका तर्फबाट प्रतिनिधिशभा उम्मेदवार सरस्वती बजिमय, प्रदेशसभा ´क` उम्मेदवार सुबास कुमार पोखरेल र प्रदेशसभा ´ख` का उम्मेदवार बिष्णु कुमार राइ

नेपाली कांग्रेसका नेता चिनकाजी श्रेष्ठ गोर्खामा उमेदवारी दर्तामा जाँदै ​

कालिकोटमा उमेदवारी दर्तामा जाँदै भुपेन्द्र शाही 

 जाजरकोट प्रतिनिधिसभाका लागि राजीवविक्रम शाह  प्रदेशसभाका लागि क्षेत्र नम्बर १ बाट वेदराज सिंह र क्षेत्र नम्बर २ बाट दीपकजंग शाहले आफ्नो संयुक्त रुपमा मनोनयनपत्र दर्ता गराएको 

क्र.स जिल्ला               प्रतिनिधि सभा                                                 प्रदेश सभा 
१ सोलुखुम्बु               बलबहादुर केसी                           प्रकाशसिंह कार्की (क)     आङगेलु शेर्पा (ख) 
२ ताप्लेजुङ               केशवप्रसाद दाहाल                      लीलादेवी बोखिम (क)       दीपेन्द्रकुमार सेन्दाङ (ख) 
३ पाँचथर                  भीष्मराज आङ्देम्वे                     नरेन्द्रकुमार केरुङ (क)      सुरेन्द्रकुमार दाहाल (ख) 
४ खोटाङ                  सरस्वती वजिमय                         सुभाषकुमार पोखरेल (क)   विष्णुकुमार राई (ख) 
५ मनाङ                   टेकबहादुर गुरुङ                         चिन्तबहादुर घले (क)       कर्म गुरुङ (ख) 
६ हुम्ला                     मंगलबहादुर शाही                          ठानबहादुर रोकाया (क)  जीवनबहादुर शाही (ख) 
७ भोजपुर                 उमेशजंग रायमाझी                         संघीय समाजवादी (क)     गोविन्दबहादुर कार्की (ख) 
८ जाजरकोट               राजीव विक्रम शाह                         वेदराज सिंह (क)           दीपकजंग शाह (ख) 
९ दोलखा                 रुद्रबहादुर खड्का                           बर्मा लामा (क)              केशवराज चौलागाईं (ख) 
१० मुस्ताङ                रोमी गौचन थकाली                        मिक्यु गुरुङ (क)             छिरिङ धावा गुरुङ (ख) 
११ म्याग्दी               खमबहादुर गर्बुजा                           नेत्रबहादुर महत (क)          क्या.अमलाल फगामी (ख) 
१२ रोल्पा               अमरसिंह पुन                                   शेखरबहादुर महरा (क)     खगेन्द्रप्रसाद हमाल (ख) 
१३ रुकुम पश्चिम         गोपालजीजंग शाह                         गंगाराम गौतम(क)            खड्कबहादुर डाँगी (ख) 
१४ मुगु                   हस्तबहादुर मल्ल                             खड्गबहादुर शाही (क)      तिलकबहादुर मल्ल (ख) 
१५ जुम्ला                 देवेन्द्र बहादुर शाही                            राजुसिह कठायत (क)      भिमनिधि हमाल (ख) 
१६ कालिकोट          भूपेन्द्रजंग शाही                                       टेकराज शाही(क)      कालीबहादुर सहकारी (ख) 
१७ दार्चुला              विक्रमसिंह धामी                                        मदन गिरी (क)          जगदीश पाल (ख) 
१८ डोल्पा              अंगदकुमार बुढा                                    बेगमसिंह ठकुरी (क)        सुरेशबहादुर शाही (ख) 
१९ ओखलढुंगा        रामहरि खतिवडा                                    प्रदीपकुमार सुनुवार (क)    मित्रसेन दाहाल (ख) 
२० बझाङ             पृथ्वीबहादुर सिंह                                     चन्द्रादेवी जोशी (क)          नरेशबहादुर सिंह (ख) 
२१ संखुवासभा       दीपक खड्का                                          टंक राई (क)                  दीपककुमार लिम्बू (ख) 
२२ बैतडी             नरबहादुर चन्द                                    हरिमोहन भण्डारी (क)          राप्रपा (ख) 
२३ नुवाकोट        क्षेत्र नं १, डा रामशरण महत                     क्षेत्र नं १ महेन्द्र थिङ (क)       रमेशकुमार महत (ख) 
                         क्षेत्र नं २, अर्जुननरसिंह केसी                   क्षेत्र नं २ जगदिशनरसिंह केसी (क)                जगतबहादुर तामाङ 
२४ रसुवा              मोहन आचार्य                                      प्रभात तामाङ (क)                                     नयाँ शक्तिसँग तालमेल (ख) 
२५ धादिङ    क्षेत्र नं १ विश्वप्रसाद अर्याल                                 क्षेत्र नं १ मधुकुमार श्रेष्ठ (क)                              प्रभात सुवेदी (ख) 
                   क्षेत्र नं २ दिलमान पाख्रिन                                  क्षेत्र नं २ रमेश धमला (क)                           राप्रपासँग तालमेल (ख) 
 २६ सिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नं    १ मोहनबहादुर बस्नेत                      क्षेत्र नं १ विष्णुबहादुर खत्री (क)                        राजेन्द्रकुमार श्रेष्ठ (ख) 
        क्षेत्र नं २ पशुपतिशम्शेर राणा (राप्रपा प्रजातान्त्रिक) सँग तालमेल) क्षेत्र नं २ विकास तामाङ (क) राप्रपा प्रजातान्त्रिकसँग तालमेल ख) 
२७ रामेछाप पूर्णबहादुर तामाङ                                                रत्नबहादुर कार्की (क)                              जीतबहादुर मगर (ख) 
२८ बाग्लुङ                            क्षेत्र नं १ चम्पा खड्का                          क्षेत्र नं १ दीपेन्द्र थापा  (क)                  प्रकाश पौडेल (ख) 
                                      क्षेत्र नं २ निरज पुन                        क्षेत्र नं २ मन्जेस बम मल्ल (क)                   जीतबहादुर शेरचन (ख) 
 २९ लम्जुङ                         दिलबहादुर घर्ती                          गर्जबहादुर गुरुङ (क)                        कृष्णप्रसाद कोइराला (ख) 
३० गोरखा                       क्षेत्र नं १ चीनकाजी श्रेष्ठ                       क्षेत्र नं १ धीरन थापा (क)                                राजेन्द्र बजगार्इं (ख) 
                                  क्षेत्र नं २ नयाँ शक्तिसँग तालमेल              क्षेत्र नं २ नयाँ शक्ति (क)                           प्रकाशचन्द्र दवाडी (ख) 
३१ बाजुरा                        कविराज पण्डित                                  जनकराज गिरी (क)                               पदमबहादुर शाही (ख) 
३२ रुकुम     (पूर्वी क्षेत्र)       हरिशंकर घर्तीमगर                                दूतकुमार पुन (क)                               दत्तबहादुर बस्नेत (ख)
 
 

Share this with your friends:


थप खबर...

Teej In Baltimore

Baltimore Teej ...

देउवाले अर्को रेकर्ड कायम गरे

काठमाण्डौं, भदौ १२ यस पटकको भारत भ्रमणमा प्रधानमन्त्री शेरवहादुर देउवाले के के गरे ? भन्ने विषयमा अहिले चासो र...

कांग्रेस केन्द्रीय समितिमा जनसम्पर्क समितिको प्रतिनिधित्व गराउँछु

न्यूयोर्क,अमेरिका,सेप्टेम्वर २४ । प्रधानमन्त्री एवं नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले नेपाली...

NRN MD New Team

NRN Maryland New Team ...

रक्तदान, जीवनदान

नेपाली जनसम्पर्क समिति,अमेरिकाको लंगआईल्याण्ड च्याप्टरले महामानव वीपी कोईरालाको १०४ औं जन्म जयन्ती वृहत...

Golden Globes 2018

Red Carpet Show Golden Globes 2018 ...

नेपाली विद्यार्थीलाई अमेरिकी विश्वविद्यालयमा क्रेडिट आवरको सुविधा

वासिङ्गटन डिसी, सेप्टेम्वर १२ /अमेरिकाको युनिभर्सिटी अफ सेन्ट्रल मिजौरी र नेपालको त्रिभुवन विश्वविद्यालय वीच...

यसरी हुँदैछ एनआरएन अमेरिकाको निर्वाचन

बाल्टिमोर,अमेरिका,सेप्टेम्वर ४ । एनआरएन अमेरिकाको आगामी दुई वर्षे कार्यकालका लागि भोली मंगलवार बिहानदेखि...

आईसिसिको प्रतिवेदनमा यस्तो छ ।

वाल्टिमोर,अगष्ट २२/अन्र्तराष्ट्रिय समन्वय समिति आईसिसिले गठन गरेको अमेरिकाको विवाद सम्वन्धि समितिले वुझाएको...

हयारीको समर्थनमा विशेष कार्यक्रम

वाल्टिमोर ,सेप्टेम्वर ११ मेरिल्याण्ड राज्यको प्रतिनिधी सभाकोे आगामी निर्वाचनमा डेमोक्रयाट पार्टीको तर्फवाट...

Space for Advertisement
Contact info@globenepal.com
Space for Advertisement
Contact info@globenepal.com

Subscribe our Newsletter